Üyelik Koşulları

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1. Taraflar

a) www.uyumakademi.com eğitim hizmeti sağlayan www.uyumakademi.com adresinde bulunan Uyumsoft A.Ş. nin bir kuruluşudur.

b) www.uyumakademi.com internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”) olarak adlandırılacaktır.

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu Uyumakademi ’nin sahibi bulunduğu web sitesi www.uyumakademi.com ‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, www.uyumakademi.com web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu, Uyumakademi’nin bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye, www.uyumakademi.com tarafından kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından UyumAkademi ’ye karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı Uyumakademi’nin söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

3.3. Site içerisinde ahlak dışı veya küfür içeren paylaşımda bulunan kullanıcıların üyelikleri UyumAkademi tarafından sonlandırılabilecektir. Üye herhangi bir şekilde hak talebinde bulunamayacaktır. Üyeliği sonlandırılan kullanıcı başka bir kullanıcı adıyla yeni bir üyelik açtığı tespit edilirse UyumAkademi yetkilileri açılan üyeliğin sonlandırılması hakkına sahiptir.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Uyumakademi tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Uyumakademi Üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.